Приятно познакомиться, Сенте Лаб

 

17 РОКІВ

УСПІШНОГО БІЗНЕСУ

17 РОКІВ

ГАРАНТОВАНОЇ ЯКОСТІ

17 РОКІВ

БЕЗПЕКИ ЛАБОРАНТІВ

 

 

Компанія Сенте Лаб існує з 2004 року. На сьогодні компанія Sente Lab докладає всіх зусиль для активного розвитку.


Наша мета допомогти лабораторіям досягати більш точних та відтворюваних результатів у роботі та зробити результати більш доступними.


Протягом багатьох років ми тісно співпрацюємо з багатьма лабораторіями в Україні.
З 2019 року компанія зосередилася на виробництві лабораторного пластику для ПЛР робіт.


Вся продукція Сенте Лаб  підлягає ретельному контролю якості, що проводиться відповідно до європейських та міжнародних правил та з використанням передових інструментів.


Використовуючи найсучасніші виробничі технології разом із високо кваліфікованим персоналом Сенте Лаб  докладає всіх зусиль, щоб задовольняти потреби своїх клієнтів, надаючи їм відмінний сервіс та високоякісний продукт за конкурентоспроможною ціною.

Наша компанія є професійним постачальником одноразових лабораторних витратних матеріалів.


Sente Lab  готовий співпрацювати з підприємствами по всьому світу.

 

 

 

"Наша мета допомогти лабораторіям досягати більш точних та відтворюваних результатів у роботі та зробити результати більш доступними.".

 

                                            Казаров Володимир Борисович- засновник "Сенте Лаб" LLC

 Вот что о нас говорят наши клиенты и партнеры:

"Завдяки наполегливій праці команди професіоналів  ТОВ «Сенте Лаб»  здобуло в нашій компанії репутацію добросовісного та стабільного партнера, якому варто довірити  своєчасне постачання з високою якістю товарів медичного призначення”.

International HIV/AIDS Alliance in Ukraine

"При виборі постачальників ми орієнтувалися на співвідношення ціни та якості. За цей час співробітництва ми переконалися в широкому спектрі та якості продукції, гнучкому підході до клієнтів, своєчасній доставці, високому професіоналізмі співробітників та вичерпних консультаціях щодо продукції. Також ми дуже цінуємо вчасне інформування про новинки на ринку лабораторного пластику та можливість, при необхідності, звернутися за додатковими консультаціями та порадами спеціалістів компанії.

Дякуємо компанії «Сенте - Лаб» за співробітництво. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю".

ТОВ «Укрполіпак» ЦЛД «Дніпролаб»

"Завдяки вмілій організації праці колективу, компетентності кожного працівника та індивідуального підходу, ми можемо в будь-який час отримати необхідну консультацію стосовно продукції для того, щоб задовольнити кожний напрямок діяльності нашої клініки".

 

 

 Компания «Сенте Лаб» является постоянным участником международных выставок: «Охрана Здоровья», «Lab Comlex», а также является организатором и спонсором конференций.

 

Понимая всю социальную значимость деятельности нашей компании для украинского общества, ООО «Сенте Лаб» ведет свою деятельность легально и в рамках закона; внося социальные и налоговые отчисления в казну страны вовремя и в полном объеме, мы официально начисляем и выплачиваем заработную плату. Мы понимаем, что налоги, которые платят все сотрудники компании, идут на благо Украины и ее жителей.

Пишите, звоните нам — мы будем рады любому взаимовыгодному сотрудничеству.