Державний герб України

 

 ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

 

У Х В А Л А

 

05 серпня 2013 року                                                                      К/800/26231/13

Суддя Вищого адміністративного суду України Степашко О.І.

розглянувши касаційну скаргу Державної податкової інспекції у м. Ужгороді Закарпатської області Державної податкової служби

на постанову Закарпатського окружного адміністративного суду від 11.09.2012

та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 19.04.2013

у справі № 2а-0770/3896/11

за позовом          Товариства з обмеженою відповідальністю "Сенте-Лаб"

до          Державної податкової інспекції у м. Ужгороді Закарпатської області Державної податкової служби

про      визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень

ВСТАНОВИВ:

Державна податкова інспекція у м. Ужгороді Закарпатської області Державної податкової служби звернулась до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою на постанову Закарпатського окружного адміністративного суду від 11 вересня 2012 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 19 квітня 2013 року у справі № 2а-0770/3896/11.

Перевіривши відповідність вказаної касаційної скарги та доданих до неї документів вимогам ст.ст. 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-доповідач приходить до висновку, що слід відмовити у відкритті касаційного провадження з наступних підстав.

Так, згідно з п. 4 ч. 2 ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України, у касаційній скарзі зазначаються обґрунтування вимог особи, що подає касаційну скаргу, із зазначенням того, у чому полягає порушення норм матеріального чи процесуального права.

Відповідно до положень п. 5 ч. 5 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове та/або неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи та/або порушення судами норм процесуального права (у разі оскарження судового рішення по суті –пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи).

Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень, які відповідають практиці Вищого адміністративного суду України у цій категорії справ, ця касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суди неправильно застосували норми матеріального або процесуального права.

З урахуванням викладеного, суддя-доповідач приходить до висновку, що провадження по вказаній касаційній скарзі не підлягає відкриттю.

Керуючись п. 5 ч. 5 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:   

Відмовити Державній податковій інспекції у м. Ужгороді Закарпатської області Державної податкової служби у відкритті касаційного провадження на постанову Закарпатського окружного адміністративного суду від 11 вересня 2012 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 19 квітня 2013 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя                                         (підпис)                               О.І. Степашко