Фонд «Україна 3000» і компанія «Сенте-Лаб» передали у лабораторний комплекс ІПАГ комплект витратних матеріалів

Вже кілька місяців у лабораторному комплексі Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України успішно працює сучасне медичне обладнання – автоматичний біохімічний аналізатор. Його встановлення стало можливим завдяки допомозі Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та Міжнародного жіночого клубу Києва – IWCK.

Автоматичний аналізатор виробництва Австрії для ІПАГу закупив Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього». До того медики користувалися аналізатором, який пропрацював 25 років і вийшов із ладу. Тому питання придбання нового аналізатора стояло для Інституту надзвичайно гостро. Проект закупівлі аналізатора, запропонований Фондом, став одним з переможців конкурсу грантів, який щорічно оголошує Міжнародний жіночий клуб Києва. Вартість обладнання – 334 тисячі гривень.

27 жовтня 2015 року благодійники завітали в Інститут, щоб подивитися, як працює аналізатор. Лабораторний корпус ІПАГ відвідали Голова Опікунської ради благодійної програми «Дитяча лікарня майбутнього» Катерина Ющенко, дружина Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Оксана Смеречук, член Міжнародного жіночого клубу Києва Лариса Коцюба, Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Марина Антонова, заступник Голови Правління Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Віра Павлюк, а також керівники компанії «Сенте-Лаб» – її засновник Володимир Казаров та виконавчий директор Людмила Юдіна. У супроводженні головного лікаря ІПАГ Любові Слєпової гості мали можливість поспостерігати за аналізатором у дії та поспілкуватися з медиками, які з ним працюють.

 

До цього дня благодійники приурочили ще одну акцію: Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» та компанія Sente- Lab передали лабораторному корпусу ІПАГ комплект витратних матеріалів. Як відомо, розхідники і посуд – одна з найбільш актуальних потреб медичних лабораторій. Керівники компанії «Сенте-Лаб» – засновник Володимир Казаров та виконавчий директор Людмила Юдіна – передали фахівцям лабораторного комплексу три ящики необхідного у щоденній роботі приладдя, яке включає в себе предмети як одноразового, так і багаторазового використання.

Ця подія продовжує спільний проект Фонду «Україна 3000» та компанії «Сенте-Лаб» із забезпечення необхідними лабораторними комплектуючими медичних закладів України.

http://www.ukraine3000.org.ua/today/todnews/8504.html

http://www.likarnya.org.ua/news/11590.html