Хронічні захворювання печінки та їх лікування

Рання діагностика відіграє велику роль у лікуванні гепатиту С. Однак це легше сказати, ніж зробити, оскільки найчастіше ніякі симптоми хвороби не проявляються відразу. Дізнатися про неї іноді можна лише через роки, і тоді шкоди організму може бути воістину серйозним. Тому, якщо ви починаєте відчувати постійну нудоту, втрату апетиту, болю в області печінки (під ребрами, на правій стороні), втома, стілець сіруватого кольору, обов'язково зверніться до лікаря для проведення необхідного обстеження.

Проведіть діагностику та лікування гепатиту С, куди входить очищення кишечника, стоматологічна перевірка (амальгами або нікелеві коронки можуть викликати гепатит С), очищення нирок і печінки. Для очищення кишечника слід приймати спеціальні добавки за вказівкою лікаря. Для очищення нирок можна додавати в чай насіння кавуна або кукурудзяні рильця, а також лимонний сік. Для чищення печінки можна застосовувати кавові, оцтові або йогуртові клізми, щоб позбутися від токсинів. Ви також можете щодня випивати суміш з оливкової олії і лимонного соку.

Ще одним страшним захворюванням є цироз печінки. У той час як це перейде в необоротний стан, лікування на ранній стадії з використанням натуральної та природної медицини може допомогти запобігти подальшому пошкодження печінки.

Додавання насіння селери в їжу широко використовується в народній медицині для лікування цирозу печінки. Дослідження показали, що насіння селери допомагають захистити печінку від токсинів та інших шкідливих речовин. Це відмінне лікування цирозу печінки, яке також допомагає запобігти подальшому розвитку захворювання.

Пийте чай з кульбаби два або три рази щодня, це природний сечогінний засіб, що використовується для лікування ряду захворювань. Цироз печінки може призвести до накопичення зайвої рідини в печінці, таким чином, ніжний ефект від чаю з кульбаб може бути дуже корисним при лікуванні захворювання.

Приправте їжу куркумою, це давня спеція, яка додасть продуктам гострий смак, в той же час захищаючи печінку. Куркума може допомогти в ліквідації шкідливих речовин і токсинів, тому слід регулярно споживати її.

Якщо ви страждаєте від алкоголізму, обов'язково якомога раніше пройдіть лікування в реабілітаційній клініці або суспільстві анонімних алкоголіків. Алкоголізм - це хвороба. Якщо її не лікувати, це може призвести до багатьох захворювань, включаючи цироз печінки, гепатит С і навіть інфаркт. Не допустіть цього і отримаєте своєчасну допомогу!